NR 97

Edmund Bartłomiejczyk (1885 - 1950)

Lajkonik pod Sukiennicami, 1935

Drzeworyt, papier
26.00 x 31.50 cm

sygn. oł. śr.d.: E. Bartłomiejczyk 1935; sygn. pł. p.g. monogram wiązany.

Cena wywoławcza: 800 zł

CENA UZYSKANA: 1100 zł

M. Grońska, Nowoczesny drzeworyt polski, s. 113.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
Edmund Bartłomiejczyk (1885 - 1950) - Grafik, członek grupy Ryt. Tworzył głównie w technice drzeworytu.