NR 98
Drzeworyt, papier
24.00 x 30.00 cm
sygn. oł. śr.d.: E. Bartłomiejczyk 1939; sygn. pł. l.d. monogram wiązany
M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 71.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
Edmund Bartłomiejczyk (1885 - 1950) -
Grafik, członek grupy Ryt. Tworzył głównie w technice drzeworytu.