NR 98

Edmund Bartłomiejczyk (1885 - 1950)

Z gaikeim, 1939

Drzeworyt, papier
24.00 x 30.00 cm

sygn. oł. śr.d.: E. Bartłomiejczyk 1939; sygn. pł. l.d. monogram wiązany

Cena wywoławcza: 800 zł

CENA UZYSKANA: 1100 zł

 M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 71.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
Edmund Bartłomiejczyk (1885 - 1950) - Grafik, członek grupy Ryt. Tworzył głównie w technice drzeworytu.