NR 28

Marc Chagall (1887 - 1985)

Naga nad miastem

Akwaforta, papier
14.60 x 22.60 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 800 zł

Jeden z najbardziej znanych tematów w twórczości artysty

STAN ZACHOWANIA

Plamka na granicy kompozycji; zachowane pełne marginesy.

STAN ZACHOWANIA

Marc Chagall (1887 - 1985) - Malarz, grafik. Czołowy przedstawciel kubizmu i internacjonalizmu w malarstwie.