NR 81

Waldemar Świerzy (1931 - 2013)

Miles [Davis], 1989

Litografia barwna
84.00 x 61.00 cm

sygn.: Świerzy

Cena wywoławcza: 3200 zł

egz. 241/500. Praca z serii „Wielcy Ludzie Jazzu”.

Waldemar Świerzy (1931 - 2013) - Grafik; jeden z twórców polskiej szkoły plakatu