07 kwietnia 2018r., godz. 12:00
Termin i miejsce aukcji / Auction time and location
7 IV 2018, godzina 12.00
ul. św. Jana 12, 31-018 Kraków
Wystawa przedaukcyjna / Auction Preview
3-6 IV 2018, 12.00 - 17.00
Wybrane nazwiska z oferty aukcyjnej:
JÓZEFCZYK Zygmunt, WEISS Wojciech, MATEJKO Jan, KAMOCKI Stanisław, FAŁAT Julian, KANTOR Tadeusz, ORBITOWSKI Janusz, NOWOSIELSKI Jerzy, BACCIARELLI Marcello, DELLA BELLA Stefano, GIELNIAK Józef, KISLING Mojżesz, LEBENSTEIN Jan, MEHOFFER Józef, PANEK Jerzy, REDON Odilon, STAŻEWSKI Henryk, STERN Jonasz, GRONOWSKI Tadeusz, KOWARSKI Felicjan Szczęsny, PICASSO Pablo.
2
Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Pejzaż I [ze Strzyżowa], ok. 1900
Olej, tempera, tektura, 33.50 x 48.50 cm
Cena wywoławcza: 23500 zł6malarstwo
Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Widok na bazylikę św. Marka od Piazetty. , 1928
Akwarela, ołówek, papier, 28.00 x 37.00 cm
Cena wywoławcza: 4500 złCena uzyskana: 4500 zł
7rysunek
Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Pastel, ołówek, papier, 24.00 x 34.50 cm
Cena wywoławcza: 4000 złCena uzyskana: 4000 zł
86grafika
Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Litografia kredką, papier, 21.00 x 16.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 złCena uzyskana: 1300 zł