Aukcja Dzieł Sztuki nr 54. Malarstwo, rysunek, grafika
07 kwietnia 2018r., godz. 12:00
Dom Aukcyjny NAUTILUS w Krakowie dziękuje za udział w Wiosennej Aukcji Dzieł Sztuki (nr 54).
Termin i miejsce aukcji / Auction time and location
7 IV 2018, godzina 12.00
ul. św. Jana 12, 31-018 Kraków
Wystawa przedaukcyjna / Auction Preview
3-6 IV 2018, 12.00 - 17.00
Wybrane nazwiska z oferty aukcyjnej:
JÓZEFCZYK Zygmunt, WEISS Wojciech, MATEJKO Jan, KAMOCKI Stanisław, FAŁAT Julian, KANTOR Tadeusz, ORBITOWSKI Janusz, NOWOSIELSKI Jerzy, BACCIARELLI Marcello, DELLA BELLA Stefano, GIELNIAK Józef, KISLING Mojżesz, LEBENSTEIN Jan, MEHOFFER Józef, PANEK Jerzy, REDON Odilon, STAŻEWSKI Henryk, STERN Jonasz, GRONOWSKI Tadeusz, KOWARSKI Felicjan Szczęsny, PICASSO Pablo.
7 IV 2018, godzina 12.00
3-6 IV 2018, 12.00 - 17.00
rozwiń
zwiń
KATALOG PRAC
48
grafika
Józef Mehoffer (1869 - 1946)
Akwaforta, sucha igła, papier żeberkowy z filigranem, 31.50 x 23.50 cm
Cena wywoławcza: 1800 złCena uzyskana: 6500 zł
98
grafika
Józef Mehoffer (1869 - 1946)
Loterya na urządzenie Domu Matejki. Plakat, 1899
Chromolitografia, 66.00 x 93.00 cm
Cena wywoławcza: 5000 zł