NR 13

Leon Wyczółkowski (1852 - 1936)

Spichlerz Ulanowskich w Kazimierzu nad Wisłą, 1918 - 1919

Litografia, papier
35.50 x 45.00 cm

sygn. oł. l. d.: LWycz

Cena wywoławcza: 6000 zł

Praca znana także jako Spichlerz, Spichlerz w Kazimierzu i Spichlerz Przybyłów w Kazimierzu nad Wisłą
M. Twarowska, Leon Wyczółkowski, Warszawa 1962, il. 104.
STAN ZACHOWANIA
Grafika po konserwacji.
STAN ZACHOWANIA
Grafika po konserwacji.