NR 14

Leon Wyczółkowski (1852 - 1936)

Kraków. 12 autolitografii kredą i piórem…, , 1915

Litografia, papier

Cena wywoławcza: 12000 zł
Teka litografii. Wydawnictwo Warszawskiego Towarzystwa Artystycznego, Drukarnia i Litografia Jana Cotty, Warszawa 1915; s. nlb. 2, tab. 12; okładka oznaczona nr 93, dołączone oryginalne etui z nr 26.
M. Grońska, Grafika w książce…, Ossolineum 1994, poz. nr 624
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania