NR 17

Józef Pieniążek (1888 - 1953)

Widok Pińczowa II, 1938

Akwarela, papier naklejony na tekturę
30.50 x 41.80 cm

sygn. p. d.: J. Pieniążek; l. d.: Pińczów 4/8 1938

Józef Pieniążek (1888 - 1953) -