NR 18
Widok na kościół św. Piotra i Pawła w Sandomierzu, 1923
Olej, tektura
30.50 x 44.00 cm
sygn. p. d.: J. Pieniążek; l. d.: Sandomierz 1923. Na odwrocie opis autorski.
Józef Pieniążek (1888 - 1953) -