NR 21

Elisabeth Ronget (1886 - 1962)

Martwa natura z butelką rumu, 1938

Olej, płótno
50.00 x 41.50 cm

sygn. p.d.: E. Ronget.

Elisabeth Ronget (1886 - 1962) -
Malarka. Studiowała w Szkole Sztuk Pięknych w Wiedniu, w Paryżu, Londynie i Berlinie. Pozostawała pod wpływem kubizmu i grupy Der Blaue Reiter.