NR 22

Edward Matuszczak (1906 - 1965)

Kompozycja, 1958

Technika mieszana, płótno
55.50 x 38.00 cm

sygn.: Matu 1958; na odwrocie opis autorski: matu/ E. Matuszczak/ Paris, 1958.

Edward Matuszczak (1906 - 1965) -