NR 25

Jerzy Stajuda (1936 - 1992)

Kompozycja (1610), 1986

Akwarela, papier
64.00 x 55.00 cm

sygn. p.d.: Jerzy Stajuda; l.d. nr i data.

Cena wywoławcza: 2500 zł *
Wym. komp.: 64 x 55 cm (plansza: 73,5 x 60 cm).
Jerzy Stajuda (1936 - 1992) - Malarz, grafik, rysownik, krytyk sztuki; studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Jako malarz debiutował w 1957 na wystawie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.