NR 29

Tadeusz Makowski (1882 - 1932)

Mała rodzinka (La Petite Famille). Wnętrze, ok. 1929

Akwaforta, papier
12.80 x 18.00 cm

sygn. oł. p.d.: Tade Makowski; l.d. odb. nr: 8/20

Cena wywoławcza: 10000 zł

CENA UZYSKANA: 10000 zł

Wym. planszy 280 x 378 mm.
Tadeusz Makowski, Warszawa 1960, poz. 75 (s. 230)

W. Jaworska, Tadeusz Makowski, Ossolineum 1976, il. obrazu olejnego nr 55
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.
Wym. planszy 280 x 378 mm.

STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.
Tadeusz Makowski (1882 - 1932) - Malarz i rysownik, jeden z najwybitniejszych twórców 1. połowy XX w.; studiował w ASP w Krakowie u J. Stanisławskiego i J. Mehoffera, odbył również studia filologiczne na UJ; w 1908 zamieszkał w Paryżu, gdzie związał się z École de Paris.