NR 32

Tadeusz Makowski (1882 - 1932)

Podwórko, ok. 1930

Sucha igła, papier
11.80 x 15.80 cm

sygn. pł. p.d.: TM oraz ołówkiem: Tade Makowski; l.d. oł. odb. nr: 15/25

Cena wywoławcza: 10000 zł

CENA UZYSKANA: 10000 zł

Wym. planszy: 280 x 375 mm.
Tadeusz Makowski, Warszawa 1960, poz. 78 (s. 230).
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania
Wym. planszy: 280 x 375 mm.
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania
Tadeusz Makowski (1882 - 1932) - Malarz i rysownik, jeden z najwybitniejszych twórców 1. połowy XX w.; studiował w ASP w Krakowie u J. Stanisławskiego i J. Mehoffera, odbył również studia filologiczne na UJ; w 1908 zamieszkał w Paryżu, gdzie związał się z École de Paris.