NR 47

Hilary Krzysztofiak (1926 - 1979)

Kompozycja, 1976

Litografia barwna
48.00 x 33.50 cm

sygn. oł. p.d.: Hilary 76; na odwrocie dedykacja autorska

Cena wywoławcza: 1200 zł *
Wym. komp.: 480 x 335 mm (plansza: 636 x 480 mm).
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.
Hilary Krzysztofiak (1926 - 1979) -