NR 52

Maurizi Elverio, Lebenstein et les siens, 1972

Litografia barwna, papier
41.50 x 31.00 cm

Cena wywoławcza: 2800 zł *

CENA UZYSKANA: 3200 zł *

Teka 8 oryginalnych litografii wykonanych przez artystę:

1.
Les Siens;
2. Weekend;
3. Double jeu;
4. L'Apogee;
5. Strasbourg-Sain-Denis;
6. Longchamps;
7. Image domestique;
8. Le Balcon.

Wyd.: Casa Editrice La Nuova Foglio di Pollenza.

32 karty, nakład 600 egz. Oryginalna, kartonowa oprawa.

Bardzo dobry stan zachowania.

1.
Les Siens;
2. Weekend;
3. Double jeu;
4. L'Apogee;
5. Strasbourg-Sain-Denis;
6. Longchamps;
7. Image domestique;
8. Le Balcon.

Bardzo dobry stan zachowania.