NR 58

Potocki Roman. W trzech wojnach. Wspomnienia. , 2018

Cena wywoławcza: 2750 zł

CENA UZYSKANA: 2750 zł

Bibliofilska edycja książki Romana Potockiego "W trzech wojnach. Wspomnienia", wydrukowana na papierze Sappi Magno Volume o gramaturze 150 g; 4, s. 440, 1 tabl. Oprawa w skórę safianową typu marokin (Hermes) w Paryżu i Warszawie.

Książka zawiera oryg. grafikę Sławomira Chrystowa, numerowaną i sygnowaną przez artystę. Edycja luksusowa wydana w 50 egz. z odręcznym numerem i podpisem wydawcy Piotra Jeglińskiego (oferowany egz. 3/50). Wytworna oprawa. Na licach tłoczony herb Potockich Pilawa (wykorzystano tłoki mosiężne), na grzbiecie superekslibris Potockich i Wydawnictwa Spotkania. Wyklejki z jedwabnej mory, obramowane złotym tłoczeniem, na tylnej DOM fecit. Książka w oryginalnej obwolucie i etui krytym jedwabiem.
STAN ZACHOWANIA
Stan idealny.

STAN ZACHOWANIA
Stan idealny.