NR 60

Jan Sawka (1946 - 2012)

The Agreement, 1983

Litografia barwna, papier
40.50 x 60.50 cm

sygn. oł. p.d.: Jan Sawka 1983; poniżej dedykacja autorska; odb. nr l.d.: 22/24

Cena wywoławcza: 800 zł *
Wym. komp.: 405 x 605 mm (plansza: 610 x 910 mm).
STAN ZACHOWANIA
Lekkie załamanie na obrzeżach, bez szkody dla kompozycji
STAN ZACHOWANIA
Jan Sawka (1946 - 2012) -
Malarz, grafik, scenograf; studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej, później malarstwo i grafikę w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu.