NR 61

Jan Sawka (1946 - 2012)

Plakat wystawy malarstwa i grafiki w Ankrum Gallery, Los Angeles , 1980

Litografia ręcznie kolorowana
70.50 x 53.00 cm

sygn. oł. p.d.: Jan Sawka 1980; odb. nr l.d.: 68/100.

Cena wywoławcza: 800 zł *
Wym. komp.: 705 x 530 mm (plansza: 735 x 585 mm).
STAN ZACHOWANIA
Na marginesach naklejony wąski pasek folii bez szkody dla kompozycji i sygnatury; po lewej stronie obca dedykacja.
STAN ZACHOWANIA
Jan Sawka (1946 - 2012) -
Malarz, grafik, scenograf; studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej, później malarstwo i grafikę w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu.