NR 9

Józef Pieniążek (1888 - 1953)

Profesor Leon Wyczółkowski w swojej pracowni, 1925

Akwaforta z akwatintą
26.80 x 22.50 cm

sygn. płyta i oł. p.d.: Józef Pieniążek; l.d. tytuł.

Cena wywoławcza: 600 zł *

CENA UZYSKANA: 600 zł *

Wym.: 268 x 225 mm (plansza: 395 x 325 mm).

Pieniążek był uczniem i przyjacielem Wyczółkowskiego, wspólnie jeździli na plenery.
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobra odbitka.

STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobra odbitka.
Józef Pieniążek (1888 - 1953) -