NR 110

Mieczysław Wejman (1912 - 1992)

Rowerzysta XIII, 1964

Akwaforta
24.60 x 29.80 cm

sygn. oł. p.d.: Mieczysław Wejman 1964. Odbitka autorska.

Cena wywoławcza: 1600 zł

CENA UZYSKANA: 1900 zł

Mieczysław Wejman, Rowerzysta, Kraków 2006, s. 108/109
Mieczysław Wejman (1912 - 1992) -
Grafik, malarz; od 1947 profesor krakowskiej ASP (w l. 1952-54 i 1968-72 rektor); jeden z twórców krakowskiej szkoły grafiki.