NR 17
Olej, płótno
125.00 x 90.00 cm
sygn. autorsko na blejtramie.
Walenty Gabrysiak (1920 - 2013) -
Studia artystyczne odbył w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
W roku 1948 został przyjęty na drugi rok studiów przez prof. Fryderyka Pautscha.
W latach 1949-54 studiował na Wydziale Malarstwa w pracowniach prof. Adama Marczyńskiego i prof. Wacława Taranczewskiego.
Stypendysta rządu belgijskiego w École de la Cambre w... PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY