NR 21

Agnieszka Sandomierz

bez tytułu (dwoje nagich), 2004

Olej, płótno
30.00 x 59.00 cm

opisany autorsko na odwrocie.

Cena wywoławcza: 4000 zł *

CENA UZYSKANA: 4000 zł *

STAN ZACHOWANIA
Efektowna, autorska rama.
STAN ZACHOWANIA
Efektowna, autorska rama.
Agnieszka Sandomierz -