NR 23

Juliusz Joniak (ur. 1925)

Pejzaż hiszpański z oliwkami, 1993

Olej, płótno
65.00 x 73.00 cm

sygn. p.d.: Joniak93 ; na odwrocie autorski opis obrazu

Juliusz Joniak (ur. 1925) - Malarz. W latach 1945-1949 studiował na Wydziale Malarstwa i Grafiki krakowskiej ASP w pracowniach J. Fedkowicza, C. Rzepińskiego i K. Srzednickiego. Dyplom uzyskał w 1955 roku.