NR 26
Olej, płótno
68.00 x 91.00 cm
sygn. p.d.: Joniak02 ; na odwrocie autorski opis obrazu
Juliusz Joniak (ur. 1925) -
Malarz. W latach 1945-1949 studiował na Wydziale Malarstwa i Grafiki krakowskiej ASP w pracowniach J. Fedkowicza, C. Rzepińskiego i K. Srzednickiego. Dyplom uzyskał w 1955 roku.