NR 27

Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014)

Wioska [Cottage], 1992

Olej, tektura
11.50 x 15.00 cm

sygn. oł. l.d.: Tukan; opis autorski na odwrocie.

Cena wywoławcza: 1200 zł *
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona w pp. i ramę za szkłem.
STAN ZACHOWANIA
Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014) - Polski malarz współczesny. Studiował na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Tadeusza Łakomskiego, dyplom obronił w 1957.