NR 28

Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014)

Wiosna, 1992

Gwasz, papier
13.00 x 17.50 cm

sygn. oł. l. d.: Tukan

Cena wywoławcza: 1200 zł
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona w ramę z pp, za szkłem.
STAN ZACHOWANIA
Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014) - Polski malarz współczesny. Studiował na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Tadeusza Łakomskiego, dyplom obronił w 1957.