NR 30
Miciuś, gruszki i arbuzy, 1992
Akryl, płótno
64.00 x 78.00 cm
sygn. p.d.: ZMaciejewski 19 V 2002 oraz opisany autorsko na odwrocie
Akryl, płótno
64.00 x 78.00 cm