NR 32

Wiesław Obrzydowski (1938 - 2017)

Narzeczona, 1972

Olej, płótno
86.00 x 65.00 cm

sygnowany autorsko na odwrocie.

Wiesław Obrzydowski (1938 - 2017) - Polski ekspresjonista; zaliczany jest do przedstawicieli "nowej ekspresji" i uważany za prekursora transawangardy.