NR 34

Eugeniusz Waniek (1906 - 2009)

Płonąca paleta, 1970

olej, płótno
100.00 x 69.00 cm

sygn. l.d.: E. Waniek 70; na odwrocie sygn., tyt. i dat.

Eugeniusz Waniek (1906 - 2009) - Grafik i malarz. Członek Grupy Krakowskiej.