NR 37

Krzysztof Okoń (ur. 1939)

Jeźdźcy w śniegach, lata 80. XX w.

Technika własna, szkło
60.00 x 50.00 cm

nie sygnowany (artysta nie sygnował swych na szkle).

Cena wywoławcza: 1600 zł *

CENA UZYSKANA: 1600 zł *

WYSTAWY
Praca wystawiana w 1985 na wystawie „Koncert na tafli szkła", w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu.
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona.
WYSTAWY
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona.
Krzysztof Okoń (ur. 1939) -