NR 38
Technika własna, szkło
60.00 x 65.00 cm
nie sygnowany (artysta nie sygnował prac na szkle).
Praca wystawiana w 1985 na wystawie „Koncert na tafli szkła", w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu (katalog, s. 38).
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona