NR 38

Krzysztof Okoń (ur. 1939)

Arka Noego, lata 80. XX w.

Technika własna, szkło
60.00 x 65.00 cm

nie sygnowany (artysta nie sygnował prac na szkle).

Cena wywoławcza: 2200 zł *

CENA UZYSKANA: 2200 zł *

Praca wystawiana w 1985 na wystawie „Koncert na tafli szkła", w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu (katalog, s. 38).
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona
Krzysztof Okoń (ur. 1939) -