NR 62
Kaplica Boimów we Lwowie, przed 1932
Akwaforta, papier
26.00 x 17.50 cm
sygn. oł. p.d.: Wanda Korzeniowska
Wanda Korzeniowska (1874 - 1939) -
Malarka, graficzka. Studiowała we Lwowie i Monachium.