NR 68

Antoni Procajłowicz (1876 - 1949)

Arkawin, 1904

Litografia barwna
46.50 x 26.60 cm

sygn. pł. l.d.

Cena wywoławcza: 450 zł

CENA UZYSKANA: 450 zł

Plansza z „Teki Melpomeny", wydanej w Krakowie w roku 1904 przez Zakład Litograficzny A. Pruszyńskiego.
M. Grońska, „Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 7
Katalog zbiorów Gabinetu Grafiki", t.1: „Grafika polska w latach 19011939", Wrocław 1983, kat. 691, s. 208.
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona.
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona.
Antoni Procajłowicz (1876 - 1949) - Malarz, ilustrator książek, twórca grafik i plakatów, tworzący w stylu secesji.