NR 71

Mieczysław Serwin-Oracki (1912 - 1978)

Teka „Ziemia Bocheńska”, ok. 1937

Autolitografia, papier
24.00 x 34.00 cm

każda praca sygn. oł. p.d.: M. Oracki-Serwin, śr.d.: tytuł, l.d. technika.

Cena wywoławcza: 1200 zł

CENA UZYSKANA: 1700 zł

Mieczysław Serwin-Oracki (1912 - 1978) -