NR 74
Kościół katedralny na zamku w Krakowie
Litografia tonowana
25.00 x 31.00 cm
sygn. płyty: w lewym dolnym rogu napis: Rys. z nat. H. Walter; p.d.: odbito w Litografii M. Salba; śr.d.: tytuł.
Plansza z „Album widoków Krakowa i jego okolic" [Henryk Walter], Kraków [ok. 1860].
STAN ZACHOWANIA
Na marginesie opis kolekcjonerski piórem.
Henryk Walter -