NR 81

Tadeusz Kantor (1915 - 1990)

Kompozycja, 1963

serigrafia, papier
18.50 x 20.00 cm

sygn.pł śr. d.: kantor

Cena wywoławcza: 800 zł *
Grafika z katalogu „Konfrontacje 63”, Warszawa 1963, wydanego przez Galerię Krzywe Koło w nakładzie 250 egz.
STAN ZACHOWANIA
Grafika podklejona na zielony, kartonowy podkład.
STAN ZACHOWANIA
Tadeusz Kantor (1915 - 1990) - Artysta plastyk, reżyser, scenograf, dramatopisarz, jedna z najważniejszych postaci w sztuce polskiej XX w.; profesor krakowskiej ASP; współtwórca teatru Cricot 2 i stowarzyszenia artystycznego II Grupa Krakowska.