NR 84

Weekend, 1972

Litografia, papier
43.00 x 33.00 cm

sygn. oł.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 68/100

Cena wywoławcza: 1400 zł *
Plansza z teki „Lebenstein et l' siens".