NR 86
Akwaforta, papier
42.50 x 47.50 cm
sygn. oł. p.d.: Maciej Makarewicz, l.d. tytuł; sygn. płyty monogramem wiązanym p.d.
Maciej Makarewicz (1912 - 2009) -