NR 86

Maciej Makarewicz (1912 - 2009)

Scena T, lata 70. XX w.

Akwaforta, papier
42.50 x 47.50 cm

sygn. oł. p.d.: Maciej Makarewicz, l.d. tytuł; sygn. płyty monogramem wiązanym p.d.

Maciej Makarewicz (1912 - 2009) -