NR 90

Ryszard Otręba (ur. 1932)

Wyodrębnianie sygnału X, 2010

Druk cyfrowy
61.00 x 44.50 cm

sygn. oł. p.d.: Otręba 2010. Odbitka numerowana 4/30

Cena wywoławcza: 900 zł *
STAN ZACHOWANIA
Grafika oprawiona
STAN ZACHOWANIA
Grafika oprawiona
Ryszard Otręba (ur. 1932) - Otręba Ryszard (ur. 1932): grafik; studiował w ASP w Krakowie i Pratt Institute Brooklyn w Nowym Jorku; wykładowca ASP w Krakowie (od 1969; profesor od 1980); uprawia rysunek, plakat, zajmuje się wzornictwem przemysłowym i komunikacją wizualną; projektuje wystawy dla Muzeum Narodowego w Krakowie (m.in. Polaków portret własny, 1979, 1989; wystawa M. Chagalla, 1997); jako grafik...