NR 92

Andrzej Pietsch (1932 - 2010)

Podróżowanie wejście I m, 1974

Akwaforta, papier
57.70 x 50.70 cm

sygn. oł. p. d.: APietsch 1974; śr d.: e/a ; l. d.: Pordróżni - wejście I m / Travellers - Entrance I m e/a.

Andrzej Pietsch (1932 - 2010) - Grafik. Studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni Mieczysława Wejmana.