NR 94

Jacek Sroka (ur. 1957)

Dialogue about Guilty Lady, 1984

Akwaforta, akwatinta barwna
23.00 x 50.00 cm

sygn. oł. p.d.: Sroka 1984, tyt. l.d., śr. d.: e/a.

Cena wywoławcza: 800 zł

CENA UZYSKANA: 800 zł

Jacek Sroka (ur. 1957) -