20 czerwca 2020r., godz. 12:00
Termin i miejsce aukcji / Auction time and location
20 VI 2020, godzina 12:00
Os. Górali 24, Kraków
W ofercie m.in.: Teresa RUDOWICZ, Jacek MALCZEWSKI, Wlastimil HOFMAN, Alfons KARPIŃSKI, Wojciech WEISS, Henryk UZIEMBŁO, Zbigniew PRONASZKO, Leon CHWISTEK, Ludwik de LAVEAUX, Roman BRATKOWSKI, Jerzy KOSSAK, Jan HRYNKOWSKI, Janina MUSZANKA-ŁAKOMSKA, Krystyn ZIELIŃSKI, Wiktor VASARELY, Juliusz JONIAK, Jan SZANCENBACH, Wiesław OBRZYDOWSKI, Marek OBERLÄNDER, Eugeniusz WANIEK, Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA, Jonasz STERN, Jan TARASIN, Celina STYRYLSKA, Mieczysław WEJMAN, Jan LEBENSTEIN, Jerzy PANEK, Zbylut GRZYWACZ, Stanisław WÓJTOWICZ i wielu innych.
Wystawa przedaukcyjna / Auction Preview
15-19 VI 2020, 11:00 - 17:00
Katalog aukcyjny dostępny także na One Bid oraz Artinfo.pl
UWAGA: Przyjmujemy dzieła sztuki na kolejne aukcje!
Zapraszamy do kontaktu:
T: +48 12 346 30 50
Mob: +48 668 900 360
kontakt@nautilus-art.pl
Pon.-Pt. 11:00 - 17:00
Sob. 11:00-15:00
23
Juliusz Joniak (ur. 1925)
Pejzaż hiszpański z oliwkami, 1993
Olej, płótno, 65.00 x 73.00 cm
Cena wywoławcza: 7500 złCena uzyskana: 7800 zł
26
Juliusz Joniak (ur. 1925)
Olej, płótno, 68.00 x 91.00 cm
Cena wywoławcza: 7500 złCena uzyskana: 12000 zł
29
Juliusz Joniak (ur. 1925)
Martwa natura z gruszkami, 2001
Olej, płótno, 65.00 x 90.00 cm
Cena wywoławcza: 8000 złCena uzyskana: 9100 zł