Notice: Trying to get property of non-object in /home/nau3ilu7/domains/nau3ilu7.ayz.pl/public_html/modules/psograph/psograph.php on line 425
Rafał Malczewski, Szałas tatrzański - Aukcja Dzieł Sztuki nr 58. Malarstwo, rysunek, grafika - Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny

NR 19

Rafał Malczewski (1892 - 1965)

Szałas tatrzański, lata 30. XX w.

Akwarela, papier
35.50 x 50.50 cm

sygn. l.d.: Rafał Malczewski

Cena wywoławcza: 10500 zł
PROWENIENCJA
Praca pochodzi ze spuścizny po Władysławie Szaferze - polskim botaniku, profesorze UJ, dyrektorze krakowskiego Ogrodu Botanicznego, wieloletnim dyrektorze Instytutu Botaniki UJ.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
Rafał Malczewski (1892 - 1965) -
Malarz, akwarelista i pejzażysta, również prozaik; reprezentant nurtu przestylizowanego realizmu; syn Jacka; studiował w Wiedniu oraz u ojca w krakowskiej ASP.