NR 31
Olej, płótno
85.00 x 110.00 cm
sygn. na blejtramie, opis autorski na odwrocie
STAN ZACHOWANIA
Naklejka aukcyjne DA Rempex.
Agnieszka Sandomierz (ur. 1978) -
Urodzona w 1978 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa. Od 2005 do 2010 roku pracowała na stanowisku asystenta na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP . Obecnie posiada pracownię na warszawskiej Pradze. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem oraz tworzy kolaże.