NR 59

Aleksander Gryglewski (1833 - 1879)

Pasy [kontuszowe] lite, 1853-1869

Chromolitografia barwna

sygn. pł. p.d.: Rys. Rysował Gryglewski; pod kompozycją tytuł i noty edytorskie.

Cena wywoławcza: 180 zł

CENA UZYSKANA: 400 zł

Plansza z monumentalnego dzieła A. Przezdzieckiego i E. Rastawieckiego, Wzory sztuki średniowiecznej i z epoki odrodzenia po koniec wieku XVII w dawnej Polsce, Warszawa 1853-1869. Drukarnia Józef Ungra, Zakład Chromolitograficzny M. Fajansa.
STAN ZACHOWANIA
Zachowana oryginalna bibułka oraz opisy w języku polskim i francuskim.
STAN ZACHOWANIA
Aleksander Gryglewski (1833 - 1879) -