08 sierpnia 2020r., godz. 16:00
Termin i miejsce aukcji / Auction time and location
8 VIII 2020, godzina 16:00
Os. Górali 24, Kraków
W ofercie m.in.: BERDOWSKA Tamara, BEREZOWSKA Maja, BRATKOWSKI Roman, DANIEC Tomasz, KARPIŃSKI Alfons, KRAUPE Janina, MALCZEWSKI Rafał, MIKULSKI Kazimierz, MUSZANKA-ŁAKOMSKA Janina, NOWOSIELSKI Jerzy, SANDOMIERZ Agnieszka, SETKOWICZ Adam, SKARŻYŃSKI Jerzy, SUCHODOLSKI January, TARANCZEWSKI Wacław, URBANOWICZ Witold, DELLA BELLA Stefano, STANISŁAWSKI Jan, MAREK Józef
Katalog aukcyjny dostępny także na One Bid oraz Artinfo.pl
UWAGA: Przyjmujemy dzieła sztuki na kolejne aukcje!
Zapraszamy do kontaktu:
T: +48 12 346 30 50
Mob: +48 668 900 360
kontakt@nautilus-art.pl
Pon.-Pt. 11:00 - 17:00
Sob. 11:00-15:00
14
Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Akwarela, ołówek, papier, 24.00 x 33.50 cm
Cena wywoławcza: 1600 złCena uzyskana: 2800 zł
33
Adam Setkowicz (1876 - 1945)
Zimowe zaprzęgi, lata 20. XX wieku
Olej, płótno, 29.50 x 49.50 cm
Cena wywoławcza: 4800 złCena uzyskana: 4800 zł
66
grafika
Autolitografia, papier, 49.00 x 34.80 cm
Cena wywoławcza: 250 złCena uzyskana: 800 zł
65
grafika
Cena wywoławcza: 250 złCena uzyskana: 400 zł
64
grafika
Cena wywoławcza: 250 złCena uzyskana: 1000 zł
77
rzezba
Wędrowiec z Karkonoszy, przełom XIX i XX wieku
Drewno bejcowane oryginalnie na matowy brąz, 35.50 x 8.00 cm
Cena wywoławcza: 900 zł74grafika
Józef Tom (1883 - 1962)
Warszawa. Rynek Starego Miasta, 1917
Litografia, papier, 34.50 x 31.00 cm
Cena wywoławcza: 700 zł19malarstwo
Rafał Malczewski (1892 - 1965)
Szałas tatrzański, lata 30. XX w.
Akwarela, papier, 35.50 x 50.50 cm
Cena wywoławcza: 10500 zł61grafika
Feliks Jabłczyński (1865 - 1928)
Ceratoryt, papier, 18.00 x 23.70 cm
Cena wywoławcza: 800 złCena uzyskana: 800 zł
76rzezba
Ferdinand Barbedienne (1810 - 1892)
Brąz patynowany, 63.00 x 22.00 cm
Cena wywoławcza: 3000 zł23malarstwo
Michał Misiak
Olej, płótno, 100.00 x 100.00 cm
Cena wywoławcza: 7000 zł25malarstwo
Jerzy Nowosielski (1923 - 2011)
Akwarela, papier, 23.00 x 9.00 cm
Cena wywoławcza: 7900 zł57grafika
Slavi (Sławomir Chrystow)
Linoryt, papier, 53.00 x 44.50 cm
Cena wywoławcza: 700 zł32malarstwo
Alfred Schouppe (1812 - 1899)
Potok w Tatrach, lata 60. XIX w.
Olej, płótno, 52.50 x 42.00 cm
Cena wywoławcza: 4000 złCena uzyskana: 11000 zł
45malarstwo
Jan Wałach (1884 - 1979)
Pejzaż zimowy z Istebnej, 1921
Olej, tektura, 26.50 x 27.00 cm
Cena wywoławcza: 1800 złCena uzyskana: 1800 zł
41malarstwo
Jan Świderski (1913 - 2004)
Olej, tektura, 36.50 x 46.00 cm
Cena wywoławcza: 1500 złCena uzyskana: 1700 zł
55grafika
Slavi (Sławomir Chrystow)
Linoryt, papier, 27.20 x 32.00 cm
Cena wywoławcza: 600 zł17malarstwo
Janina Kraupe-Świderska (1921 - 2016)
Olej, płótno, 82.00 x 65.00 cm
Cena wywoławcza: 6500 zł38malarstwo
Feliks Sypniewski
Oficer wyższy, adiutant dowódcy pułku szwoleżerów Księstwa Warszawskiego, 2 połowa XIX w .
Akwarela, papier, 16.00 x 13.80 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł63grafika
Feliks Stanisław Jasiński (1862 - 1901)
Nowy Zjazd w Warszawie (wg obrazu Józefa Ryszkiewicza), 1893
Miedzioryt, papier, 13.70 x 27.50 cm
Cena wywoławcza: 400 zł58grafika
Slavi (Sławomir Chrystow)
Nieznany Święty Turecki, 2003/07
Linoryt, papier, 36.30 x 34.40 cm
Cena wywoławcza: 600 zł29malarstwo
Czesław Rzepiński (1905 - 1995)
Akwarela, papier, 24.00 x 31.70 cm
Cena wywoławcza: 1500 złCena uzyskana: 2000 zł
44malarstwo
Zygmunt Waliszewski (1897 - 1936)
Akwarela, papier, 25.30 x 21.80 cm
Cena wywoławcza: 2000 złCena uzyskana: 3000 zł
50grafika
Rosa Bonheur (Marie-Rosalie Bonheur)
Litografia, 53.50 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 300 zł70grafika
Stanisław Raczyński (1903 - 1982)
Kraków. Wieże katedry w nocy, lata 50. XX w.
Drzeworyt barwny, 30.00 x 24.00 cm
Cena wywoławcza: 250 zł68grafika
Kraków. Ogrojec przy kościele św. Barbary, lata 50. XX w.
Drzeworyt barwny, 31.50 x 21.50 cm
79rzezba
Kowal – chwila wytchnienia, XIX w.
Brąz patynowany, 31.00 x 8.50 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł80rzezba
Brąz patynowany, 31.00 x 11.00 cm
Cena wywoławcza: 900 zł72grafika
Jan Stanisławski (1860 - 1907)
Kościół św. Marka w Wenecji, 1901
Litografia barwna na kremowym papierze, 24.00 x 27.00 cm
Cena wywoławcza: 800 zł3malarstwo
Maja Berezowska (1898 - 1978)
Kościół NMP w Warszawie, lata 30. XX w.
Akwarela, papier, 18.00 x 13.00 cm
Cena wywoławcza: 1400 złCena uzyskana: 1400 zł
73grafika
Józef Tom (1883 - 1962)
Kościół Bernardynów w Warszawie, 1920
Litografia barwna, papier, 38.00 x 27.50 cm
Cena wywoławcza: 700 zł22malarstwo
Kazimierz Mikulski (1918 - 1998)
Kompozycja z kotem, lata 60. XX w.
Technika mieszana, tektura, 15.00 x 23.00 cm
Cena wywoławcza: 24000 zł62grafika
Stefano della Bella (1610 - 1664)
Akwaforta, papier, 18.00 x 18.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 złCena uzyskana: 1200 zł
39rysunek
January Suchodolski (1797 - 1875)
Jan Karol Chodkiewicz pod Kircholmem, ok. 1858
Ołówek, papier, 24.00 x 32.50 cm
Cena wywoławcza: 3000 zł26malarstwo
Zdzisław Przebindowski (1902 - 1986)
Olej, tektura, 35.00 x 24.00 cm
Cena wywoławcza: 1000 złCena uzyskana: 1000 zł
21malarstwo
Gwasz, ołówek, papier, 33.00 x 24.50 cm
Cena wywoławcza: 25000 zł24malarstwo
Janina Muszanka-Łakomska (1920 - 1982)
Collage, olej, płótno, 44.00 x 121.00 cm
Cena wywoławcza: 4500 zł82rzezba
Wacław Taranczewski (1903 - 1987)
Brąz patynowany, 11.50 x 6.00 cm
Cena wywoławcza: 2900 zł49malarstwo
Emir Abd el Kader, lata 70. XIX w.
Olej, płótno, 55.00 x 75.50 cm
Cena wywoławcza: 5600 zł54grafika
Włodzimierz Bystrzycki
Autolitografia, 35.50 x 27.50 cm
Cena wywoławcza: 300 zł53grafika
Kacper Bożek (ur. 1974)
Akwaforta, sucha igła, akryl / papier, 50.00 x 68.30 cm
Cena wywoławcza: 1000 zł51grafika
Litografia, 53.50 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 300 zł78rzezba
Dolnoślązak w płaszczu i kapeluszu, przełom XIX i XX wieku
Drewno bejcowane oryginalnie na matowy brąz, 38.00 x 6.00 cm
Cena wywoławcza: 600 zł40malarstwo
Jan Świderski (1913 - 2004)
Olej, płótno, 80.00 x 64.00 cm
Cena wywoławcza: 3600 zł37malarstwo
Technika mieszana (tempera, gwasz), papier, 75.00 x 100.00 cm
Cena wywoławcza: 8000 złCena uzyskana: 8000 zł
83rzezba
Zbigniew Ważydrąg (ur. 1952)
Drewno, 25.00 x 7.50 cm
Cena wywoławcza: 600 złCena uzyskana: 600 zł
52grafika
Kacper Bożek (ur. 1974)
Mezzotinta, papier, 39.50 x 39.60 cm
Cena wywoławcza: 600 zł2malarstwo
Tamara Berdowska (ur. 1962)
Cena wywoławcza: 12000 złCena uzyskana: 12000 zł
31malarstwo
Agnieszka Sandomierz (ur. 1978)
Olej, płótno, 85.00 x 110.00 cm