NR 100

Bogusław Szwacz (1912 - 2009)

Kompozycja z cyklu "Arshormegramy", 1963

serigrafia, papier
19.50 x 19.50 cm

sygn. długopisem p. d. : Szwacz 1963

Cena wywoławcza: 500 zł
STAN ZACHOWANIA
Grafika naklejona na kartonowy podkład.
STAN ZACHOWANIA
Bogusław Szwacz (1912 - 2009) -