NR 100
Kompozycja z cyklu "Arshormegramy", 1963
serigrafia, papier
19.50 x 19.50 cm
sygn. długopisem p. d. : Szwacz 1963
STAN ZACHOWANIA
Grafika naklejona na kartonowy podkład.
Bogusław Szwacz (1912 - 2009) -