NR 62
Drzeworyt na bibule
24.50 x 20.50 cm
sygn. oł. p.d.: BKrasnodębska, l.d.: data i tytuł.
A. Pietrzak, “Mistrzyni współczesnego drzeworytu”, Warszawa 1999, kat. 128.
STAN ZACHOWANIA
Grafika w dobrym stanie zachowania, w narożach podklejona do papieru podkładowego żółtymi fragmentami takśmy [stare podklejenia]; lekko